Akční zvýhodněné nabídky na měsíc

AKCE MĚSÍCE DUBNA

Vážení klienti,

Využijte naší dubnové akční nabídky a vyzkoušejte FIJI rituál Cukrový Vánek v délce 90'

 

Cukrový vánek z ráje - TO JE JARNÍ OČISTA ORIENTU

Tato speciální kůra, je natolik příjemná a harmonizující, že si jí oblíbíte hned při první návštěvě u nás v Orient spa. Jedná se o kompletní očistu, detoxikaci a následnou hydrataci a prokrvení pokožky, která přináší nejen odstranění staré kůže, ale i relaxaci a uvolnění při únavě a stresu. Po této speciální proceduře sami pocítíte, jak moc je vaše unavená pokožka revitalizována a vyhlazena. 

Nejprve je pokožka hydratována kokosovým mlékem a následně je prostřednictvím peelingu z kokosové třtiny pokožka důsledně očištěna. Při aplikaci se odstraní nejen staré kožní buňky, ale dochází také k hloubkovému čistění pórů. Na zábal navazuje masáž šíje a hlavy, při které je používán přírodní kokosový olej, který pokožku hlavy a obličeje dokonale zvláční. Masáž hlavy je účinná a jemná metoda působící na nervový systém, která ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. 

Zábal s masáží je vhodný nejen pro ženy, ale svými relaxačními a antistresovými účinky i pro muže.

 

Akce je platná od 1. 4. 2019 do 30. 4. 2019

Sleva platí pouze při platbě v hotovosti, nevztahuje se na čerpání již vystavených dárkových poukazů.

Lze uplatnit platbu šeky (Sodexo, Benefit, Le Cheque, Edenred apod.) s poplatkem 10% hodnoty masáže.

Na tuto akční nabídku lze zakoupit dárkový poukaz s platností v měsíci dubnu.

 

Orient Spa * Skuherského 2 * České Budějovice

 www.orientspa.cz

orientspa@orientspa.cz

 Tel. 730 873 709

 

Jiné slevy a výhody Slevy a výhody se nesčítají. Nelze je čerpat na již zlevněné masáže. Slevu lze uplatnit pouze při platbě hotovostí nebo kartou. Slevy se nevztahují na již vystavené dárkové poukazy. VĚRNOSTNÍ KARTA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa. PERNAMENTKA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa.

  • NAROZENINOVÁ SLEVA – každý zákazník v den svých narozenin a po předložení OP, obdrží jednorázovou slevu 15% na jakoukoliv masáž nebo poukaz.
  • STUDENSTKÁ SLEVA – každý student prokáže-li se platnou Isic/Itic kartou obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • SPHERE CARD – držitel platné karty Sphere obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.

Pravidelný odběr novinek Novinky obdržíte pravidelně vždy 1x-2x do měsíce. Vyplňte svůj e-mail a potvrďte.