Akční zvýhodněné nabídky na měsíc

AKCE ČERVENEC 2018

V červencovém období jsme pro Vás připravili akci speciálně pro dámy a to zeštíhlující 'SLIM' masáž, při které dochází k masírování problematických partií.

Udělejte něco pro své tělo a přijďte se na 90 minut zrevitalizovat.

1050,-/os

AKCE PLATÍ OD 1.7. -31.7.2018

Sleva platí pouze při platbě v hotovosti, nevztahuje se na čerpání již vystavených dárkových poukazů.Lze uplatnit platbu šeky (Sodexo, Benefit, Le Cheque, Edenred apod.) s poplatkem 10% hodnoty masáže. Na tuto akční nabídku lze zakoupit dárkový poukaz s platností 3 měsíců od data zakoupení.Na tuto akční nabídku lze zakoupit dárkový poukaz s platností 3 měsíců od data zakoupení.

 

 

Jiné slevy a výhody Slevy a výhody se nesčítají. Nelze je čerpat na již zlevněné masáže. Slevu lze uplatnit pouze při platbě hotovostí nebo kartou. Slevy se nevztahují na již vystavené dárkové poukazy. VĚRNOSTNÍ KARTA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa. PERNAMENTKA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa.

  • NAROZENINOVÁ SLEVA – každý zákazník v den svých narozenin a po předložení OP, obdrží jednorázovou slevu 15% na jakoukoliv masáž nebo poukaz.
  • STUDENSTKÁ SLEVA – každý student prokáže-li se platnou Isic/Itic kartou obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • SPHERE CARD – držitel platné karty Sphere obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • CITY CLUB – držitel platné karty City club obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • PREMIUM RB CLUB – držitel platné karty Raiffeisen Bank Premium RB Club obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • ZAMĚSTNANCI FIREM Každý zaměstnanec společnosti, pokud se tak prokáže, obdrží jednorázovou slevu na libovolnou masáž nebo poukaz. O výši slevy se informujte u svého zaměstnavatele nebo na recepci Orient spa.
  • ZÁKAZNÍCI VYBRANÝCH HOTELŮ Každý host vybraného Hotelu, pokud se tak prokáže, obdrží jednorázovou slevu na libovolnou masáž nebo poukaz. O výši slevy se informujte na recepci Vašeho hotelu nebo na recepci Orient Spa.

Pravidelný odběr novinek Novinky obdržíte pravidelně vždy 1x-2x do měsíce. Vyplňte svůj e-mail a potvrďte.