Akční zvýhodněné nabídky na měsíc

Akce na DUBEN 2018

S příchodem jara je potřeba zapomenout na starosti spojené se zimou. Nejlepším způsobem je zbavit se nahromaděného stresu z loňského roku a zregenerovat se za pomoci masáže.

Thajská masáž „Antistress“
v celkové délce 60‘

Thajská antistresová masáž se zaměřuje na oblast zad, šíje a ramen, uvolňuje ztuhlé svaly a působí jako prevence proti migrénám. Masérka 45 minut masíruje blokády v zádech, 5 minut masíruje nohy nasucho, aby masáž byla komplexní. Poté následuje masáž hlavy, krku a obličeje.

za 760,- / 1 osoba

Akce je platná od 1. 4. do 30.4. 2018

Sleva platí pouze při platbě v hotovosti, nevztahuje se na čerpání již vystavených dárkových poukazů.Lze uplatnit platbu šeky (Sodexo, Benefit, Le Cheque, Edenred apod.) s poplatkem 10% hodnoty masáže. Na tuto akční nabídku lze zakoupit dárkový poukaz s platností 3 měsíců od data zakoupení.Na tuto akční nabídku lze zakoupit dárkový poukaz s platností 3 měsíců od data zakoupení.

 

 

Jiné slevy a výhody Slevy a výhody se nesčítají. Nelze je čerpat na již zlevněné masáže. Slevu lze uplatnit pouze při platbě hotovostí nebo kartou. Slevy se nevztahují na již vystavené dárkové poukazy. VĚRNOSTNÍ KARTA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa. PERNAMENTKA pro stálé zákazníky – více informací na recepci Orient Spa.

  • NAROZENINOVÁ SLEVA – každý zákazník v den svých narozenin a po předložení OP, obdrží jednorázovou slevu 15% na jakoukoliv masáž nebo poukaz.
  • STUDENSTKÁ SLEVA – každý student prokáže-li se platnou Isic/Itic kartou obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • SPHERE CARD – držitel platné karty Sphere obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • CITY CLUB – držitel platné karty City club obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • PREMIUM RB CLUB – držitel platné karty Raiffeisen Bank Premium RB Club obdrží jednorázovou slevu 10% na libovolnou masáž nebo poukaz.
  • ZAMĚSTNANCI FIREM Každý zaměstnanec společnosti, pokud se tak prokáže, obdrží jednorázovou slevu na libovolnou masáž nebo poukaz. O výši slevy se informujte u svého zaměstnavatele nebo na recepci Orient spa.
  • ZÁKAZNÍCI VYBRANÝCH HOTELŮ Každý host vybraného Hotelu, pokud se tak prokáže, obdrží jednorázovou slevu na libovolnou masáž nebo poukaz. O výši slevy se informujte na recepci Vašeho hotelu nebo na recepci Orient Spa.

Pravidelný odběr novinek Novinky obdržíte pravidelně vždy 1x-2x do měsíce. Vyplňte svůj e-mail a potvrďte.