Dárkové poukazy

Dárkové poukazy vystavujeme na počkání na recepci. Můžete vybrat konkrétní masáž nebo pouze libovolnou částku, kdy si obdarovaný sám vybere proceduru. Na poukaz lze uvést věnování. K poukazu obdržíte obálku a prospekty.

Jak čerpat dárkový poukaz

  • Poukaz je přenositelný. Jednotlivé poukazy se dají sčítat.
  • Poukaz vezměte vždy s sebou na masáž, slouží jako platební prostředek.
  • Poukaz lze rozdělit na více částí, libovolně kombinovat masáže, popřípadě doplatit dražší masáž dle platného ceníku. Ale vždy se počítá skutečná hodnota poukazu, za kterou byl poukaz koupen, ne uvedený text na poukazu (týká se akčních a zvýhodněných nabídek). Zbylá hodnota Vám na poukazu zůstane na příště. Nelze ji vrátit jako hotovost .
  • Na poukaz nelze čerpat akční nabídky, ani jiné slevy a výhody.
  • Dárkový poukaz je vystaven na dobu 4 měsíců. Lze jej o jeden měsíc prodloužit za poplatek 10 %.
  • Nevztahuje se na poukazy zakoupené za zvýhodněné ceny, ty prodlužovat nelze.
  • Pokud poukaz rozdělíte na více částí, je důležité začít poukaz čerpat do uvedené platnosti. Zbylou hodnotu lze dočerpat maximálně do konce kalendářního roku, kdy byl poukaz platný.
  • Na masáže se můžete objednat telefonicky, e-mailem, přes webové stránky či osobně, ale vždy s časovým předstihem minimálně 1 týden. Nenechávejte čerpání poukazu na „poslední chvíli“, nelze poté zaručit časový prostor pro Vaši masáž.
  • Pokud rezervaci již máte a nestíháte přijít, prosím informujte nás. Čas na masáž rezervujeme totiž pouze pro Vás a ostatní klienti tak nemohou masáže využít.

 

Informujeme Vás před skončením platnosti poukazu*

Pokud máte zájem, můžeme Vás s dostatečným předstihem (2-3 týdny) informovat o konci platnosti Vašeho či Vámi darovaného poukazu tak, abyste se stihli Vy nebo obdarovaná osoba objednat na masáž a poukaz nepropadl. Pokud máte o tuto službu zájem, napište nám Vaše kontaktní údaje a číslo poukazu nebo číslo daňového dokladu za zakoupený poukaz. Číslo poukazu – naleznete na rubu dárkového poukazu pod razítkem. Skládá se z „písmene“+ „číslice“(1-3místná číslice) Číslo daňového dokladu – naleznete na prvním řádku dokladu, pište poslední čtyři číslice. Např. PD-19-003-9879

* Prosíme, platnost poukazu si především hlídejte sami. Tato služba je pouze doplňková .